پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
دوشنبه 5 مهر ماه 1400
Monday 27 September 2021
کد مطلب : ‌8914

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز صنعت و معدن

دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی فرارسیدن روز صنعت و معدن را به تمامی دست‌اندرکان حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز صنعت و معدن

به گزارش مس پرس متن این پیام به این شرح است:

«به نام خدا»

فرارسیدن دهم تیرماه که در تقویم کشور عزیزمان ایران به نام روز صنعت و معدن نامگذاری شده، زمانی است ارزشمند تا یاد و خاطره کسانی که در راه اعتلای صنعت و معدن کشور تلاش کردند را گرامی بداریم و از تمامی دست اندرکان کنونی این حوزه که با تلاش بی وقفه نه تنها چراغ تولید را روشن نگاه داشتند بلکه به رغم تحریم‌های سخت جهش در تولید را نیز محقق کردند، قدردانی کنیم.
خرسندیم که در آستانه این روز مهم کارنامه این شرکت در سه ماهه نخست امسال نشان می دهد که این شرکت تولیدش بیش از پیش افزون شده و بهاری پربار به مدد سختکوشان صنعت مس در تولید و فروش محقق شده و مصمم تر از همیشه در پی آن است با بهره برداری از سه طرح مهم توسعه‌ای سالی ماندگار در تاریخ این صنعت ثبت کند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به همه فعالان بخش صنعت و معدن، به تلاشگران غیور صنعت مس خسته نباشید می گویم و یقین دارم با اتکا به پروردگار متعال، همدلی و مسئولیت پذیری روزهای روشن‌تری برای بخش صنعت و معدن ایران زمین رقم خواهد خورد.

اردشیر سعدمحمدی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :