پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 7 بهمن ماه 1400
Thursday 27 Januray 2022
کد مطلب : ‌8940

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت روز «خبرنگار»

دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی به مناسبت روز «خبرنگار» با تبریک این رویداد، از تلاش و زحمات تمامی اصحاب رسانه تقدیر کرد.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت روز «خبرنگار»

 

به گزارش مس پرس متن پیام به شرح زیر است:

 

به نام خدواند جان و خرد

«هفدهم مرداد روز تجلیل از تلاش بی‌مانند و خستگی‌ناپذیر مردان و زنانی است که نقشی بی‌بدیل و غیر قابل انکار در توسعه دارند و با قلم خود در جایگاه مشاورانی دلسوز پا به پای اهل سیاست، اقتصاد و فرهنگ توسعه ایران زمین را رقم می‌زنند.
شانزده ماه است که به‌رغم همه بحران‌ها، لحظه‌ای شبکه اطلاع‌رسانی کشور مختل نشده و بازنایستاده است و این مهم مدیون خبرنگاران شجاع و نجیبی است که بی‌درنگ در خط مقدم بحران‌ها حضور می‌یابند تا خللی در آگاهی‌بخشی به هم‌وطنان ایجاد نشود. خبرنگاران در شرایطی که پاندمی کرونا حضور در رویدادها را سخت کرده بود نه‌تنها از وظیفه ذاتی خود که اطلاع رسانی بود کوتاه نیامدند بلکه در این عرصه با پوشش منظم رویدادها و طرح‌های توسعه کاری کردند کارستان که باید مدال شجاعت را به آنان هدیه کرد.
ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران که بدون همراهی آنان، فعالیت‌های معدنی به جایگاه واقعی خود در اقتصاد کشور نخواهد رسید، تبریک می‌گویم و برای همه این عزیزان توفیق روزافزون و سلامتی را خواستارم.


اردشیر سعدمحمدی
مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :