پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
چهارشنبه 9 بهمن ماه 1398 ساعت 05:10:58
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

ابراز امیدواری مدیر عامل شرکت مس از بهبود شرایط اقتصادی تا پایان سال

جمعه 11 دی ماه 1394

با توافقهایی که در زمینه هسته ای انجام شده است قبل از پایان سال شمسی گشایش‌هایی اتفاق خواهد افتاد و وضعیت جاری در کشور بهتر خواهد شد.

به گزارش مس پرس به نقل از روابط عمومی مس منطقه کرمان، مهندس احمد مرادعلیزاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این مطلب در جلسه تولید مس منطقه گفت: امیدوارم همانطور که با همدلی و همت کارها را انجام داده ایم بتوانیم تا پایان سال برنامه ها را اجرا کنیم و با نگاه خوب و موفقیت آمیز به سال آینده قدم بگذاریم.

مرادعلیزاده در مورد رکود جهانی اظهار داشت:‌ وضعیت اقتصادی جهان همچنان در رکود است و این رکود در کشورهای شمال و جنوب آسیا و کشورهای خاورمیانه نسبت به اروپا و آمریکا بحرانی تر است و بر روی قیمت‌های انرژی و فلزات اثرات نامطلوب گذاشته است و در حوزه توسعه معادن حدود 300 میلیارد دلار از پروژه ها در کل دنیا تعطیل شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: ما نیز تا سال 2016 فروش محصولاتمان را از طریق قراردادهایی که بسته ایم ماهیانه مشخص کرده ایم و در بخش توسعه پروژه ها را طوری تعریف کنیم تا در موعد مقرر برنامه های شرکت انجام شود.
مدیر عامل شرکت مس خاطرنشان کرد: ما باید نقاط کوری که مجموعه را دچار روزمرگی کرده است، شناسایی کنیم و از پتانسیل‌های آینده استفاده نماییم و نگاه کیفیت بخشیدن به انجام کار را بصورت موجی به رده‌های پایین‌تر سازمانی منتقل نماییم.
در این جلسه از خدمات مهندس منوچهر ترابی معاونت معدن و فراوری مس سرچشمه نیز تقدیر بعمل آمد.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=6076