پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
چهارشنبه 25 مهر ماه 1397 ساعت 15:20:27
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب برگزار می‌شود

یکشنبه 5 آذر ماه 1396

به گزارش مس پرس، «سیدعلی میرافضلی» با بیان این خبر گفت: این نمایشگاه با حضور ناشران مطرح کشور با بیش از 5000 جلد کتاب، از هشتم آذرماه به مدت 10 روز برگزار می‌شود.
وی افزود: نمایشگاه کتاب رفسنجان در محل حسینیه ثارالله این شهرستان، نمایشگاه شهربابک در سالن تختی این شهرستان و در نمایشگاه سرچشمه در حسینیه حضرت ابوالفضل (علیه‌السلام) برپا می‌شود.
میرافضلی با بیان‌ این‌که برای کمک بیشتر به ترویج فرهنگ مطالعه، عموم مردم می‌توانند از 20درصد تخفیف برای خرید کتاب بهره‌مند شوند، گفت: علاوه بر این، کارکنان مجموعه مس هم با ارائه بن کتاب می‌توانند از تخفیف‌های ارائه‌شده در نمایشگاه بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به این‌که این نمایشگاه به همت مس منطقه کرمان و با همکاری ادارات ارشاد اسلامی رفسنجان و شهربابک برگزار می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه، گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و دسترسی آسان مردم به تازه‌ترین کتاب‌های منتشر‌شده طی سه‌سال اخیر است.
مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان حضور مؤلفان و نویسندگان و برگزاری شب شعر را از برنامه‌های جنبی نمایشگاه برشمرد.
گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه بزرگ کتاب با هدف گسترش فرهنگ مطالعه بین کارکنان و خانواده‌های کارکنان مس، در سال 1386 در شهر سرچشمه  برگزار شد و در سال‌های بعد و در راستای گسترش این فرهنگ در بین عموم مردم، برگزاری هم‌زمان این نمایشگاه در شهرستان‌های شهربابک و رفسنجان نیز در دستور کار قرار گرفت.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7415