پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
پنج‌شنبه 30 خرداد ماه 1398 ساعت 19:28:55
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

قهرمانی مقتدرانه مس سونگون در لیگ برتر فوتسال کشور

شنبه 16 دی ماه 1396

تیم فوتسال مس سونگون به‌عنوان یکی از تیم‌های خانواده ورزش مس، در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال این فصل، با مدیریت خوب و تلاش چشمگیر مربیان و بازیکنانش و با حمایت هواداران خونگرم خود، چهره‌ای بسیار مقتدر را از خود ارائه کرد تا عناوین سومی و دومی سال‌های قبل را با قهرمانی در این فصل کامل کند.

مسی‌های سونگون با هدایت حمید بی‌غم و تلاش بازیکنانی مثل علیرضا صمیمی، سعید مومنی، محمدرضا پیکان‌‌روز، مسعود آستانه، علیرضا عسگری، محمدرضا سنگ‌‌سفیدی، حمزه کدخدایی، توحید لطفی، رودریگو، سعید تقی‌‌زاده، فرهاد فخیم، مرتضی عزتی، حمید احمدی، بابک نصیری، داود تاج‌بخش و... در اکثر هفته‌های این فصل صدرنشینی خود را در برابر رقبای بسیار قدرتمند خود حفظ کردند و در نهایت یک‌هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، جام قهرمانی را به‌دست آوردند.

فوتسالیست‌های مس سونگون درحالی‌که برای قهرمانی تنها به یک امتیاز نیاز داشتند، در یک‌هفته مانده به پایان رقابت‌ها در اصفهان، میهمان تیم گیتی‌پسند بودند که خود جزو یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شد.

اما تیم مس سونگون در این بازی حساس و فینال‌گونه، با ارائه یک بازی عالی، این مسابقه را نیز با نتیجه 5 بر 4 به سود خود رقم زد تا در اصفهان جشن قهرمانی خود را برپا کنند.

علیرضا عسگری (2 بار)، فرهاد فخیم، بلو و سعید تقی‌زاده گلزنان مس سونگون مقابل گیتی‌پسند بودند تا با کسب این سه امتیاز، تیم مس سونگون از 25 بازی خود 62امتیازی شود و بالاتر از تیم‌های تاسیسات دریایی و گیتی‌پسند اصفهان قهرمان شود و با این قهرمانی، جواز صعود به رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را نیز کسب کند.

جشن رسمی قهرمانی این تیم، در بازی هفته آینده مس در سونگون با حضور مقامات ورزش مس و شرکت صنایع ملی مس ایران در تبریز و بازی مقابل شهروند ساری برگزار می‌شود که این بازی و این مراسم به‌طور مستقیم از شبکه سراسری ورزش پخش خواهد شد.

محمدرضا کافی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون پس از کسب این افتخار و قطعی شدن قهرمانی تیم مس سونگون، در پیامی این قهرمانی را به تمام سخت‌کوشان و تلاشگران صنعت مس ایران تقدیم کرد.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7469