پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
یکشنبه 31 شهریور ماه 1398 ساعت 09:57:37
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

دعوت از وزرای صنعت و ورزش برای اهدای جام قهرمانی مس

سه‌شنبه 19 دی ماه 1396

به گزارش مس پرس، تیم فوتسال مس سونگون که قهرمانی خود را مقتدرانه یک‌هفته پیش از اتمام بازی‌های این فصل لیگ برتر قطعی کرده است، عصر فردا جام قهرمانی خود را رسما دریافت می‌کند.

در مراسم قهرمانی این تیم، علاوه بر مهندس «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و «مرتضی دلاوری پاریزی» دبیر کمیته راهبری فرهنگ و ورزش شرکت مس، از وزیر ورزش، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس فدراسیون فوتبال و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حضور دعوت شده است.

«کاظم سلیمانی» دبیر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در این‌باره گفت: «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال، «علی کفاشیان» سرپرست کمیته فوتسال و «احمد مرادعلیزاده» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و چند تن از نمایندگان مجلس در این جشن حضور خواهند داشت. ضمن این‌که «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان نیز ازسوی باشگاه مس سونگون به این مراسم دعوت شده و قرار است او هم در جشن قهرمانی لیگ برتر فوتسال شرکت کند.

دبیر کمیته فوتسال یادآور شد: «محمد ناظم‌الشریعه» و «علی صانعی» سرمربی تیم ملی و سرمربی تیم المپیک کشورمان نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.

این مراسم که در سالن پورشریفی شهر تبریز و پس از انجام بازی تیم‌های فوتسال مس سونگون و شهروند ساری برگزار خواهد شد، به‌طور زنده از شبکه‌ سه سیما نیز پخش می‌شود.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7479