پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
جمعه 15 فروردین ماه 1399 ساعت 21:50:22
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مس بالای 7000 دلار معامله خواهد شد

سه‌شنبه 10 بهمن ماه 1396

به گزارش مس پرس و براساس مدل وزنی پیش‌بینی اپکس متال‌بولتن که نتایج 20 مؤسسه تحقیقاتی معتبر را در نظر می‌گیرد، احتمالاً متوسط قیمت مس در سه‌ماهه اول سال 2018، 7/157 دلار بر تن، در سه‌ماهه دوم 7/174 دلار بر تن، در سه‌ماهه سوم 7/282 دلار بر تن و در سه‌ماهه پایانی سال جاری، 7/447 دلار بر تن خواهد بود.
اپکس متال‌بولتن، گزارش منحصر‌به‌فردی است که از بهترین تحقیقات و تحلیل‌ها درباره قیمت‌ فلزات در بازار تشکیل‌ شده و پیش‌بینی دقیق سه‌ماه‌ای را ارائه می‌کند. همچنین این گزارش، بهترین تجزیه‌و‌تحلیل‌ها و تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها برای فلزات قابل معامله در بورس فلزات لندن را با هم ترکیب می‌کند تا به یک پیش‌بینی جامع دست یابد.
پیش‌بینی‌ها از تحلیل‌گران مستقل دریافت می‌شود و با توجه به میانگین وزنی آن‌ها یک پیش‌بینی جامع تهیه می‌شود. میانگین وزنی با توجه به عملکرد گذشته تحلیل‌گران، در پیش‌بینی‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت، ایجاد می‌شود؛ به‌طوری‌که افراد با توانایی‌های بیشتر و درک بازار بیشترین تأثیر را در پیش‌بینی جامع دارند.
گفتنی است؛ بر پایه آخرین گزارش اپکس متال‌بولتن، مؤسسات SP Angel، Bank Muscat، متال‌بولتن ،ABN Amro، Investec به‌ترتیب بیشترین دقت را در ارائه پیش‌بینی‌ها داشته‌اند.
 

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7506