پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
چهارشنبه 28 آذر ماه 1397 ساعت 13:00:16
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

صعود شیرین فوتبالیست‌های جوان مس در کرمان و شهربابک

دوشنبه 21 اسفند ماه 1396

به گزارش مس پرس، تیم فوتبال امیدهای مس شهربابک در رقابت‌های لیگ امیدهای مناطق کشور برای صعود به دور بعد مسابقات، میزبان تیم‌های قشقایی شیراز، فولاد یزد، فولاد یاسوج، نقش‌جهان اصفهان و تفنگداران بندرعباس بود.

در این مسابقات، تیم امیدهای مس شهربابک که دور جدیدی از فعالیت‌های خود را به شکلی حرفه‌ای آغاز کرده‌اند، موفق شد در رقابت‌های سخت خود با کسب دو برد و سه تساوی، صعود خود را به دور بعد رقابت‌های لیگ فوتبال مناطق کشور تثبیت کند و در روزهای شروع فعالیت خود موفقیت بزرگی را نصیب فوتبال شهربابک کند.

همچنین، تیم فوتبال زیر 15ساله‌های مس که با کسب عنوان قهرمانی بازی‌های استانی به مسابقات کشوری رفته بود، در رقابت‌های کشوری که حکم انتخابی لیگ برتر را نیز داشت، پس از شکست برابر ذوب‌آهن، برابر تیم‌های کشاورز دهدشت، حافظ شیراز و خلیج فارس شیراز به برتری دست یافت تا با صعود از این گروه، جواز حضور در بازی‌های لیگ برتر فصل آینده را نیز کسب کند.

تیم زیر 15ساله‌های مس با هدایت «محمد کهندل» با صعود از این مرحله، بعد از تعطیلات نوروز در جمع 14 تیم صعود‌کننده، دور دوم رقابت‌های قهرمانی کشور را دنبال خواهد کرد.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7552