پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
پنج‌شنبه 22 آذر ماه 1397 ساعت 09:44:41
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

انتصاب معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397

به گزارش مس پرس، مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران طی حکمی، مهندس آرمان حسنی را به سمت معاون منابع انسانی و امور اجتماعی منصوب کرد.
در حکم مدیرعامل شرکت مس آمده است: «نظر به سوابق ارزشمند، تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب می‌گردید. ضروری است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و به‌کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و استفاده صحیح و بهینه از منابع به‌همراه برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، نسبت به انجام وظایف مورد انتظار، مجدانه کوشش نمایید».
بر اساس این گزارش، مهندس آرمان حسنی معاون جدید منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مس، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی صنایع (گرایش تکنولوژی صنعتی) و کارشناس ارشد رشته مدیریت صنعتی‌-‌سیستم‌های اطلاعاتی است و پیش از سال 1377 در سمت‌های کارشناس تشکیلات،سرپرست دبیرخانه الکترونیک، رئیس تشکیلات و بهبود روش‌ها و مدیر منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران (88 تاکنون)، مشغول به فعالیت بوده است.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7621