پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
سه‌شنبه 29 مرداد ماه 1398 ساعت 15:12:42
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

این قهرمانی را به مردم ایران و ورزقان اهدا می‌کنیم

سه‌شنبه 23 مرداد ماه 1397

به گزارش مس پرس به نقل از فارس، «محمدرضا کافی» مدیرعامل باشگاه مس ورزقان درباره قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان در جام باشگاه‌های آسیا گفت:‌ خوشحالیم که توانستیم با قهرمانی دل مردم را شاد کنیم، همان‌طور که مطلع هستید، این قهرمانی بعد از دو سال دوباره به ایران بازگشت، خدا را شکر می‌کنیم که تیم مس سونگون وسیله‌ای بود تا علاوه بر این‌که نماینده خوبی برای ایران باشیم، بتوانیم جام را دوباره به ایران برگردانیم.
او ادامه داد:‌ این قهرمانی که در سالروز حادثه زلزله ورزقان افتاد باعث شد تا مردم ورزقان غم خود را فراموش کنند و دلشان شاد شود. این قهرمانی را به مردم ایران مخصوصاً ورزقان اهدا می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم در آینده بیش از گذشته از بازیکنان بومی استفاده کنیم و با استفاده از آن‌ها قدم به قدم جلو برویم و موفق‌های بیشتر کسب کنیم.
مدیرعامل باشگاه مس ورزقان در ادامه تأکید کرد: این موفقیت با همکاری چندین نفر صورت گرفته است؛ همه مسئولین تلاش کردند تا با یک برنامه‌ریزی و یک هدف به قهرمانی برسند و ما هم سعی کردیم محیط آرامی را برای بازیکنان و کادر فنی تیم فراهم کنیم تا با آرامش به فکر بازی کردن فوتسال باشند.
کافی درباره برنامه‌‌های آینده این باشگاه گفت: ما باید طبق برنامه جلو برویم و در آینده جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد و درخصوص برنامه‌های تیم با مسئولان استان صحبت خواهیم کرد، باید با همدلی بیشتر در مسابقات جام باشگاه‌های جهان حاضر شویم،
مدیرعامل باشگاه مس ورزقان در پایان اظهار داشت: برای بازیکنان تیم فوتسال هم پاداشی درنظر گرفتیم، ابتدا بعد از قهرمانی در آسیا به‌صورت ارز به بازیکنان پاداش دادیم، ان‌شاءالله طی روزهای آینده با جلسه‌ای که با مسئولین ارشد استان و شرکت مس برگزار خواهیم کرد، پاداشی را برای بازیکنان تیم فوتسال که درخور شأن آن‌ها باشد به آن‌ها اهدا می‌کنیم.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7702