پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
یکشنبه 26 خرداد ماه 1398 ساعت 01:30:38
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

شماره تازه مجله «عصر مس» منتشر شد

یکشنبه 15 مهر ماه 1397

به گزارش مس پرس، این نشریه با عنوانِ «رسانۀ مکتوبِ صنعت مس ایران»، شمارۀ 76 پی‌درپیِ «عصر مس» به‌شمار می‌رود و در 120 صفحه منتشر شده است.

در فصل اول این شماره از مجله، گزارشی از بازدیدهای مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی راد» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از طرح‌های توسعه این شرکت، و گفت‌وگو با «علی محمدی» عضو هیأت‌مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران درباره تولید و توسعه، همراه با چند گزارش و گفت‌وگوی دیگر دیده می‌شود.
آغازگر فصل دوم، گزارشی درباره فعالیت‌های شرکت مس در زمینه «اقتصاد مقاومتی» است که با تیتر «تداوم یک راه امیدبخش» منتشر شده است. صفحاتی ویژه «روابط‌عمومی» و گفت‌وگوهایی با چند تن از مدیران و رؤسای روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، ازجمله گفت‌وگو با «سیدعلی میرافضلی» مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، در ادامه این فصل دیده می‌شود. همچنین، پرونده ویژه این شماره مجله «عصر مس» با عنوان «نهضت بومی‌سازی» در همین فصل قرار گرفته و به نگاه و رویکرد شرکت مس در زمینه بومی‌سازی می‌پردازد. این پرونده، با چندین گزارش و گفت‌وگو درباره بومی‌سازی در مجتمع‌های مختلف شرکت ملی صنایع مس ایران همراه است. پایان‌بخش فصل دوم، صفحاتی درباره «ورزش مس» است که در آن، گزارشی درباره قهرمانی تیم فوتسال سونگون ورزقان در مسابقات قهرمانی آسیا، به چشم می‌خورد.
در فصل بعدی که فصل تاریخی مجله «عصر مس» است، گفت‌وگو با مهندس «محمدتقی توکلی» دومین مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران دیده می‌شود. همچنین، فصل علمی مجله، با یادداشت‌ها و گزارش‌هایی درباره تازه‌ترین طرح‌های علمی و پژوهشی شرکت مس همراه است.
در ادامه صفحات مجله، مروری بر مهم‌ترین خبرهای شرکت ملی صنایع مس ایران و بخش تازه‌ای با عنوان «دیدار» دیده می‌شود که به گفت‌وگویی متفاوت با کارکنان شرکت مس در مجتمع‌های مختلف این شرکت اختصاص دارد.
گفتنی است؛ شماره هفتم دورۀ تازۀ مجلۀ «عصر مس» (شمارۀ پی‌درپی 76)، به تاریخِ مرداد و شهریور نودوهفت در 120 صفحه منتشر شده است.

 برای دیدن صفحات آغازین و فهرست مطالب این شماره، کلیک کنید.

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=7778