پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران Mes Press
تاریخ روز
سه‌شنبه 6 آبان ماه 1399 ساعت 18:52:26
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه در کیش آغاز به کار کرد

سه‌شنبه 28 آبان ماه 1398

به گزارش مس پرس، این نمایشگاه با هدف رونق تولید و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در کشور به‌ویژه در صنایع معدنی برگزار شده است و بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور دارند. همچنین، در این نمایشگاه هیئت‌های اقتصادی و دیپلماتیک بیش از  15 کشور جهان، 40 مشارکت‌کننده بین‌المللی از 25 کشور و 260 مشارکت‌کننده داخلی در این رویداد حضور دارند.
مشارکت‌کنندگان اصلی نمایشگاه، نهادهای حاکمیتی و مهم همانند سازمان منطقه آزاد کیش، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور خارجه، سازمان بورس و اوراق بهادار بانک‌ها و بیمه‌ها هستند و مشارکت پررنگ بخش خصوصی نیز ازجمله اهداف این رویداد است.
گفتنی است، شرکت ملی صنایع مس ایران یکی از پنج شرکت برتر بورسی ایران با سرمایه 7800 میلیارد تومانی است و بر اساس برنامه ششم توسعه افزایش چشمگیر ظرفیت تولید کاتد و کنسانتره را در دستور کار دارد و برای تحقق این هدف بیش از 19 طرح مهم توسعه‌ای را تعریف کرده است. به گفته دکتر اردشیر سعدمحمدی شرکت مس برای تأمین مالی طرح‌ها علاوه بر افزایش سرمایه شرکت مس از تمامی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای مشارکت در طرح‌های تولید کنسانتره استقبال می‌کند.

 

 

 

 

 

 

لینک خبر‌ :: http://mespress.ir/news/?Id=8275