پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 23 اردیبهشت ماه 1400
Thursday 13 May 2021
کد مطلب : ‌8830
به 11 هزار نفر ارایه شد

خدمات پزشکی و دارویی رایگان در اردوی جهادی مس

گروه جهادی شرکت ملی مس ایران در اسفندماه با برگزاری دو اردوی جهادی پزشکی در استان کرمان با حضور پزشکان متخصص در رشته‌های دندانپزشکی، چشم‌پزشکی، زنان، عمومی، داخلی و استقرار داروخانه مجهز به 11 هزار نفر خدماتی پزشکی و دارویی رایگان ارایه داد.

خدمات پزشکی و دارویی رایگان در اردوی جهادی مس

به گزارش مس پرس، شرکت مس با نام و یاد شهید حاج قاسم سلیمانی بیست و چهارمین و بیست و پنجمین اردوی جهادی درمانی خود را از تاریخ 15 تا 22 اسفندماه در منطقه رابر و رودبار جنوب استان کرمان برگزار کرد.

بر اساس این گزارش، بیست و چهارمین اردوی جهادی پزشکی شرکت مس در منطق رابر (روستای قنات ملک) از 12 تا 15 اسفندماه برگزار شد که در جریان این اردو در مجموع به 5269 نفر خدمات رایگان پزشکی و دارویی ارایه شد.
براساس این گزارش، بیست و پنجمین اردوی جهادی درمانی نیز همزمان با ایام مبعث پیامبر اکرم (ص) در منطقه زهکلوت در شهرستان رودبار جنوب برگزار شد که به بیش از 6000 نفر خدمات درمانی رایگان ارائه شد.
گفتنی است، همچنین در جریان برگزاری این اردو برخی مددجویان برای ادامه درمان به دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمان معرفی شدند تا با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران درمان آنها کامل شود.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :