پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 7 بهمن ماه 1400
Thursday 27 Januray 2022
کد مطلب : ‌8901

صعود مقتدرانه مس شهربابک به لیگ دسته یک فوتبال کشور

تیم فوتبال مس شهربابک با برتری 2 بر 1 برابر اترک بجنورد با کسب 52 امتیاز در فاصله سه هفته مانده تا پایان فصل مقتدرانه به لیگ دسته یک فوتبال کشور صعود کرد.

صعود مقتدرانه مس شهربابک به لیگ دسته یک فوتبال کشور


به گزارش مس پرس، در یکی از دیدارهای این هفته تیم فوتبال مس شهربابک موفق شد با نتیجه یک بر صفر و با گل صادق رضایی میزبان خود اترک را در بجنورد شکست دهد و با کسب سه امتیاز این بازی و با توجه به شکست تیم رده دومی نفت امیدیه مقابل سردار بوکان 52 امتیازی شده و در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل جاری لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با اختلاف 11 امتیازی با تیم دوم جدول به رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کند.
شاگردان وحید رضایی در حالی موفق به کسب این موفقیت شدند که تیم دوم جدول گروه ب لیگ دسته دوم یعنی نفت امیدیه درگیر یک پرونده جنجالی در کمیته انضباطی به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز است و هنوز سرنوشت آن مشخص نشده و مورد اعتراض چند تیم دیگر نیز است و با تعیین تکلیف این پرونده در هفته جاری ممکن است فاصله مس شهربابک در جدول با تیم دوم به بیش از 15 یا حتی 20 امتیاز افزایش یابد.
با صعود مس شهربابک به رقابت های لیگ یک تعداد نمایندگان استان کرمان در این رقابت‌ها که پیش از این و در فصل جاری لیگ یک 2 نماینده بود به عدد 3 افزایش یافت. البته در صورت صعود مس کرمان در پایان فصل جاری لیگ یک به رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور مس شهربابک جای این تیم را در رقابت های لیگ یک فصل آینده خواهد گرفت.
به هر حال مس شهربابک را باید اولین تیم صعود کننده از لیگ دو به لیگ یک و مهمان جدید این رقابت‌ها بدانیم.
شهربابکی‌ها علاوه بر اینکه موفق شدند به رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کنند. در فصل جاری لیگ دسته دوم آمار فوق العاده و رکورد جدیدی را به ثبت رساندند.
نارنجی‌پوشان دیار بابکان با دریافت تنها 5 گل متحمل یک شکست در طول 23 هفته برگزار شده منتهی به صعودشان شدند و بهترین خط دفاعی لیگ و عنوان کمترین باخت را به خود اختصاص دادند. البته 3 هفته از رقابت های لیگ دسته دوم تا پایان فصل باقی مانده و این تیم می‌تواند سایر عناوین به مانند بهترین خط حمله را به خود اختصاص دهد؛ چرا که در حال حاضر تیم مس شهربابک به همراه شهرداری بندرماهشهر با به ثمر رساندن 32 گل بهترین خط حمله را در اختیار دارند.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :