پایگاه خبری شرکت ملی صنایع مس ایران
پنج‌شنبه 7 بهمن ماه 1400
Thursday 27 Januray 2022
کد مطلب : ‌8994
مدیر امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه:

شرکت مس میزبان نوزدهمین مسابقات ملی مهارت شد

«وحید امیری» گفت: عصر امروز (23 آبان‌ماه)، مراسم افتتاحیه «نوزدهمین مسابقات ملی مهارت» در امور آموزش شهر مس سرچشمه با حضور شرکت‌کنندگان از 11 استان برگزار شد.

شرکت مس میزبان نوزدهمین مسابقات ملی مهارت شد

به گزارش مس پرس، «وحید امیری»؛ مدیر امور ‌آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه؛ با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات در 5 رشته مهارتی از جمله  تراش cnc، فرزcnc،طراحی مکانیک و تعمیر ماشین آلات دیزلی برگزار شده و شرکت مس میزبانی رشته «کنترل صنعتی» را برعهده گرفته است.
امیری گروه سنی شرکت کنندگان را 19 تا 23 سال اعلام کرد و افزود: مراسم اختتامیه روز پنجشنبه 27 آبان ماه برگزار می شود و از این میان 3 نفر به اردوی تیم ملی اعزام شده که در نهایت یک منتخب  برای حضور در مسابقات جهانی  به شانگهای چین اعزام می‌شود.
وی با اشاره به انتخاب داورها از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای درباره دلایل انتخاب شرکت مس به‌عنوان میزبان بیان کرد: این شرکت به دلیل برخورداری از تجهیزات و امکانات لازم به عنوان میزبان انتخاب شده تا شرایط مناسبی را برای شرکت‌کنندگان فراهم کند.
امیری تصریح کرد: حمایت از برگزاری این مسابقات در راستای مأموریت تدوین شده در حوزه آموزش و به‌ منظور فراهم کردن فرصت‌های یادگیری تخصصی و عمومی، توسعه آموزش و مدیریت دانش پرسنل شرکت صورت گرفته است.
مدیر امور ‌آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه با بیان این که دریافت مجوز جوارکارگاهی ازسوی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور یک موفقیت برای شرکت مس محسوب می‌شود، عنوان کرد: اخذ این مجوز و ایجاد فضای آموزشی مناسب به منظور افزایش مهارت پرسنل و فرزندانشان از دیگر دلایل میزبانی شرکت مس در این دوره از مسابقات است.

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :